Szkolenia

Chcemy dzielić się wiedzą techniczną i produktową. Jesteśmy certyfikowanymi partnerami naszych dostawców. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z administracji naszych rozwiązań, lub po prostu chcesz łatwiej wdrożyć pracowników do pracy w nowym środowisku - chętnie pomożemy. Realizujemy szkolenia w naszym biurze we Wrocławiu, w siedzibie Klienta oraz on-line. Możesz także skorzystać z darmowych szkoleń, którcg terminarz znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Projektowanie sieci teleinformatycznych

Wiedza praktyczna, którą posiadamy, oraz ta odnosząca się do projektowania, pozwala na świadczenie kompleksowych usług tworzenia sieci. Nasze projekty są idealnym połączeniem funkcjonalności oraz możliwości rozbudowy infrastruktury w przyszłości. Jesteśmy świadomi, że dobrze zaprojektowana i wdrożona sieć to podstawa właściwego działania infrastruktury IT i stabilności pracy całej firmy. Mamy doświadczenie w projektowaniu sieci LAN, WAN, sieci radiowych (WLAN, Radiolinie) itp. Nasze uslugi nie kończą się wyłącznie na etapie tworzenia onfrastruktury. W ramach kompleksowej obsługi wykonujemy audyt zabezpieczeń sieciowyych i wdrażamy politykę bezpieczeńsywa.

 

Wdrożenia

Instalacja, konfiguracja, migracja, zarządzanie. Wszystkie powyższe kroki możemy wykonać za Ciebie. Nasza wiedza wraz z doświadczeniem inżynierów systemowych producentów naszych rozwiązań, sprawią że każde wdrożenie przebiegnie sprawnie i bez przestojów w pracy. Narzędzia do mogracji sprawią natomiast, że zmiana środowiska będzie transparentna, a pracownicy będą mogli korzystać od razu z nowych funkcji udogodnień. Każde wdrożenie rozpoczynamy od analizy organizacji, jej struktury i zadań. Wykonujemy projekt i konstrukcję wdrożenia. Na jej podstawie tworzymy instalację i konfigurujemy rozwiązania oraz mogrujemy ustawienia z poprzednich rozwiązań i systemów. Po zakończeniu wdrożenia wykonujemy w stałej współpracy z klientem, dla zrozumienia procesow biznesowych.