Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Kompleksowa obsługa IT

Dla firm, które nie posiadają działu IT, uruchomiliśmy usługę kompleksowej obsługi informatycznej. W ramach naszych działań zapewniamy min. konfigurację sieci firmowej, wdrożenie polityki bezpieczeństwa zgodnej z przepisami prawa i wymogami firmy, hosting poczty email, instalację i konfigurację aplikacji pracowników, itp. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie umówimy się na spotkanie i odpowiemy na wszelkie niezbędne pytania.


Dobór usług w chmurze

Rozwój szybkiego dostępu do Internetu oraz wzrost mobilności pracowników,  spowodowały dynamiczny rozwój usług w chmurze.  Korzyści jakie płyną z tego typu rozwiązań to przede wszystkim brak konieczności budowania własnej infrastruktury IT oraz elastyczny model licencjonowania. Jeżeli nie wiesz jakie usługi i aplikacje są najbardziej odpowiednie dla Twojej organizacji – skontaktuj się z nami. Dobierzemy najlepsze rozwiązania i pomożemy przenieść Twoją infrastrukturę IT do chmury.


Szkolenia

Chcemy dzielić się wiedzą techniczną i produktową. Jesteśmy certyfikowanymi partnerami naszych dostawców. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z administracji naszych rozwiązań, lub po prostu chcesz łatwiej wdrożyć pracowników do pracy w nowym środowisku – chętnie pomożemy. Realizujemy szkolenia w naszym biurze we Wrocławiu, w siedzibie klienta oraz on-line. Możesz także skorzystać z darmowych szkoleń, których terminarz znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Wdrożenia

Instalacja, konfiguracja, migracja, zarządzanie.
Wszystkie powyższe kroki możemy wykonać za Ciebie. Nasza wiedza wraz z doświadczeniem inżynierów systemowych producentów naszych rozwiązań, sprawią że każde wdrożenie przebiegnie sprawnie i bez przestojów w pracy. Narzędzia do migracji sprawią natomiast, że zmiana środowiska będzie transparentna a pracownicy będą mogli korzystać od razu z nowych funkcji i udogodnień.


Szybki kontakt

Trialo IT Solutions

ul. J.W. Dawida 10 lok. 6
50-527 Wrocław

tel. +48 570 325 013
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami ze świata IT oraz aktualizacjami i poradami do naszych rozwiązań.