SafeGuard Encryption

Szyfrowanie danych niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Safe Guard Enterprise umożliwia szyfrowanie danych, niezależnie od tego czy znajdują się na komputerze, pendrive, dysku sieciowym czy nawet w chmurze. Rozwiązanie korzysta z najnowszych technologii procesorowych, tak aby zaszyfrowane komputery działały szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki centralnemu zarządzaniu politykami i definicjami możemy w prosty sposób egzekwować polityki bezpieczeństwa, dostosowane do wymogów prawnych. Z jednej konsoli możemy zarządzać wszystkimi zaszyfrowanymi dyskami twardymi (Bitlocker, FileVault2, Opal) na systemach Windows i Mac OS.Moduły SafeGuard Enterprise:

moduły mogą być zakupione osobno lub w pakiecie

 

Management Center

Dzięki konsoli centralnego zarządzania mamy możliwość egzekwowania polityk bezpieczeństwa w całej organizacji z jednego miejsca. Także w środowiskach mieszanych. Management Center daje nam ponad to możliwość zarządzania szyfrowaniem dysków z użyciem Windows BitLocker i Mac FileVault2.

Encryption for File Shares

Moduł pozwala na szyfrowanie danych użytkowników w wielu grupach roboczych. Możemy chronić dane na poziomie pliku lub katalogu zarówno na dyskch lokalnych jak i na serwerach sieciowych.

Device Encryption

Szyfruje dane na komputerach z systemami Windows i Mac OS oraz na nośnikach zewnętrznych. Szyfrowanie całych dysków zapewnia maksymalną ochronę i szybkość pracy.

 

Data Exchange

Umożliwia bezpieczną wymianę plików na nośnikach zewnętrznych. Wbudowane mechanizmy sprawiają, że możemy je wymieniać także z partnerami biznesowymi, którzy nie posiadają aplikacji SafeGuard.

Encryption for Cloud Storage

Szyfruje pliki, które przesyłamy do serwisów chmurowych. W ramach licencji otrzymujemy także aplikację do odczytu zaszyfrowanych plików na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

 

Szybki kontakt

Trialo IT Solutions

ul. J.W. Dawida 10 lok. 6
50-527 Wrocław

tel. +48 570 325 013
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami ze świata IT oraz aktualizacjami i poradami do naszych rozwiązań.