Kerio Technologies

Kerio specjalizuje się w dostarczaniu pewnych, prostych i bezpiecznych rozwiązań biznesowych dla ponad 60 tysięcy małych przedsiębiorstw i milionów użytkowników na całym świecie. Nasz wielokrotnie nagradzany system e-mail, UTM/firewall, VOIP oraz rozwiązania komunikacyjne są rozprowadzane przez ponad 6000 partnerów handlowych. Kerio jest rentownym i ciągle rozwijającym się liderem technologicznym z główną siedzibą w San Jose, w Kalifornii oraz oddziałami w Wielkiej Brytanii, Czechach, Rosji, Australii i Brazylii.

Motto firmy:

"Naszą misją jest pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w bezpiecznej komunikacji i współpracy. Skupiamy się na tworzeniu łatwych w użytkowaniu i przystępnych technologii dopasowanych do potrzeb klienta."

 

Oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe:

Kerio Connect

Najlepsza alternatywa dla Microsoft Exchange. Twój własny serwer poczty z pracą grupową i pełnym wsparciem dla urządzeń mobilnych. Łatwy we wdrożeniu i zarządzaniu, dzięki polskojęzycznej konsoli web. Zobacz demo i pobierz wersję testową.

więcej »

Kerio Control

UTM, antywirus, IPS, VPN, firewall i wiele innych funkcji. Kerio Control to kompletne zabezpieczenie dostępu do sieci z konsolą web w języku polskim. Rozwiązanie jest dostępne w wersji sprzętowej lub do samodzielnej instalacji (także w wersji wirtualnej).

więcej »


Szybki kontakt

Trialo IT Solutions

ul. J.W. Dawida 10 lok. 6
50-527 Wrocław

tel. +48 570 325 013
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami ze świata IT oraz aktualizacjami i poradami do naszych rozwiązań.