Serwer poczty, praca grupowa i rozwiązania antyspamowe

Rozwój rynku urządzeń mobilnych sprawił, że poczta email stała się najsprawniejszą formą komunikacji elektronicznej i stale zyskuje na sile.

Wiemy, że dobry serwer poczty powinien się cechować niezawodnością pracy i bezpieczeństwem. Dostarczać sporych możliwości konfiguracyjnych przy jednoczesnej łatwości dla administratora. Powinien posiadać skuteczne filtry antyspamowe i być obsługiwany przez wszystkie dostępne na rynku urządzenia mobilne. Wiemy także, że serwer poczty to nie tylko wymiana wiadomości email. To złożone narzędzie do pracy grupowej z kalendarzem, zadaniami, współdzieleniem kontaktów, itp.

W naszej ofercie posiadamy zarówno samodzielny i w pełni funkcjonalny serwer poczty Kerio Connect instalowany na własnych serwerach oraz jako usługę w chmurze. Jeżeli masz już własne rozwiązania (np. MS Exchange czy serwer na Linux) - możesz skorzystać z naszych specjalistycznych narzędzi do archiwizacji poczty oraz rozwiązań zabezpieczających przed SPAMem i złośliwym oprogramowaniem.

 

Oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe:


Szybki kontakt

Trialo IT Solutions

ul. J.W. Dawida 10 lok. 6
50-527 Wrocław

tel. +48 570 325 013
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami ze świata IT oraz aktualizacjami i poradami do naszych rozwiązań.