Backup i kopie zapasowe

Podobno ludzie dzielą się na tych którzy robią backup i na tych, którzy zaczną go robić. Pytanie brzmi ile danych utracą zanim się na to zdecydują.

Nie robiąc backupu narażamy firmę na bezpowrotną utratę danych w przypadku awarii serwera, uszkodzenia bazy danych czy skasowania plików przez użytkownika. Przywracanie danych bez wcześniejszych kopii, nawet przy pomocy specjalistycznego oprogramowania - nie daje szans na ich pełne przywrócenie, a poza tym jest bardzo drogie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami do backupu danych, baz SQL, poczty email czy HyperV. Odzyskuj w prosty sposób kopie z dysków zewnętrznych, chmury, ftp i napędów taśmowych. Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe:

Backup Assist

BackupAssist - narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i ochrony danych dzięki automatycznym, planowanym backupom Windows Server.

więcej »

Altaro VM Backup

Elastyczne i proste w obsłudze i konfiguracji narzędzie do backup środowisk wirtualnych opartych o VMware.

więcej »

Altaro Hyper-V Backup

Najłatwiejszy w obsłudze, najszybszy i najkorzystniejszy cenowo backup Hyper-V na rynku. Rozwiązanie, które czyni złożone procesy prostymi w zarządzaniu. Instalacja i konfiguracja w 5 krokach zajmuje mniej niż 20 min.

więcej »


Szybki kontakt

Trialo IT Solutions

ul. J.W. Dawida 10 lok. 6
50-527 Wrocław

tel. +48 570 325 013
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami ze świata IT oraz aktualizacjami i poradami do naszych rozwiązań.